....jde to i jednoduše

Spolupracujeme

Army & Airsoft shop nabízející široký sortiment airsoft zbraní, kuliček, upgradů a doplňků, army oblečení a obuvy, nožů, spacáků atd. Prodejnu najdete v Brně na ulici Sochorova 5, můžete si tak prohlédnout a vyzkoušet vše z našeho sortimentu. Internetový obchod naleznete na adrese www.army-airosft.cz.

Internetový obchod ObranaShop.cz zaměřený na prvky sebeobrany. V nabídce naleznete pepřové spreje, paralyzéry, obušky a mnoho dalších možností jak si zajistit bezpečnost. Mezi nejoblíbenější doplňky pro ženy patří tzv. "terminátor rtěnka", což je velmi elegantně a nenápadně vypadající pepřový sprej. Více najdete na www.obranashop.cz.

Nákupní a plážové tašky značky Envirosax a ECOZZ nabízí e-shop www.stylovetasky.cz. Tašky lze složit do miniaturních rozměrů a přitom mají nosnost až 20kg. Některé jsou uzavíratelné i zipem. Design tašek je velmi propracovaný a v dněšní době tyto tašky logicky vytlačují obyčejné a neekologické igelitky. Podívejte se na nabídku tašek přes rameno.

Kvalitní matrace a rošty za velmi zajímavé ceny nabízí R+V Nábytek. Prodejnu nábytku naleznete v Brně na ulici Stránského 2a. Veškerý sortiment si také můžete prohlédnout na e-shopu www.matrace-rosty.cz. Nábytek do kanceláře i dětského pokoje, postele, židle, stoly, matrace všech rozměrů, pevné i lamelové rošty atd.

Veterinární ordinace MVDr. Roberta Justa zajišťuje dvě odborná pracoviště, a to v Brně-Slatině a ve Šlapanicích. Tým pracovníků zajišťuje prvotřídní veterinární péči o Vaše domácí mazlíčky i exotické ptáky a hady. Obě pracoviště jsou vybaveny moderní přístrojovou technikou. Více informací o poskytovaných službách najdete na www.vet-just.cz

Sháníte nové či repasované turbodmychadlo pro Váš vůz? Právě pro Vás jsou tu odborníci z firmy FlexaMi Auto s.r.o. Nabízíme turbodmychadla pro všechny značky a typy vozů. Spravujeme nejširší českou databázi turbodmychadel. Více najdete na www.flexamiauto.cz.

J+M accounting s.r.o. nabízí komplexní služby účetní kanceláře. Zejména vedení účetnictví, daňovou evidenci, mzdové účetnictví i poradenství. Účetnictví zajišťujeme firmám i živnostníkům. Naši kancelář najdete v Brně na ulici Křídlovická 943/24a. Více informací na www.jmac.cz.