....jde to i jednoduše

Internetové obchody

Internetové obchody (e-shopy) jsou dnes již standardním prodejním nástrojem firem. Je to pochopitelné, jelikož objem prodaného zboží a služeb pomocí e-shopů se každým rokem zvyšuje. Chcete-li také profesionální e-shop bez počátečních investic, tak jste na správném místě. Nabízíme pronájem licence e-shopu.

Výhody pronájmu našeho e-shopu

  1. Kvalitní zpracování e-shopu (profesionální grafika, validní HTML/CSS kód).
  2. Přehledná a intuitivní administrace (neustále se vyvijí a Vy máte veškeré aktualizace zdarma).
  3. Napojení na zbožové vyhledávače (Zboží.cz, Heureka.cz a další).
  4. Propojení se sociálními sítěmi.
  5. Dokážeme Vám opravdu poradit. Sami provozujeme několik e-shopů již několik let, tedy můžeme se s Vámi podělit o zkušenosti.
  6. Dle tarifu zajistíme velmi důležitou SEO podporu e-shopu.
  7. Individuální přístup a ochotná (nejen technická) podpora.
  8. Velmi dobrý poměr cena/výkon.

Nezávazná poptávka

Napište nám Váš obor podnikání a cíle chcete dosáhnout s Vaším novým e-shopem. Nezávazně Vám navrhneme řešení a možnosti služeb, které pro Vás můžeme pravidlně zjišťovat.
Uvidíte, že provozování e-shopu je snadná záležitost, pokud máte správného poskytovatele řešení!
E-mail: info@siweb.cz
Telefon: +420 777 976 586

Cena pronájmu e-shopu

Cena pronájmu e-shopu začíná na částce 490,- / měs. (bez DPH) a to v případě, že Vám dostačuje naše technické řešení e-shopu a správu, propagaci a další provozní záležitosti si zajišťujete sami.
Při nezávazné nabídce Vám představíme a vysvětlíme služby, které schopni pro Vás pravidelně zajišťovat a to za velmi přijetelné ceny. Jde např. o správu SEO (optimalizace pro vyhledávače), správu PPC kampaní (Sklik, Adwords, Facebook), či zajištění kvalitních textových popisů k Vašemu zboží a další.